» » מחירון טיפולי קוסמטיקה

מחירון טיפולי קוסמטיקה


לטובת הנשים , יצרנו מחירון טיפולי קוסמטיקה , שיאפשר להן להשוות בין המחירים בשוק למחירים שהן משלמות


סקרים שונים מלמדים שאישה ממוצעת מוציאה יותר מ-500 שקל בחודש על טיפולים קוסמטיים שונים.

לא תמיד מדובר באותו טיפול כמובן ו
לעיתים מדובר בטיפול שעולה הרבה יותר, אך מחירון טיפולי קוסמטיקה שמיד נציג, יאיר לנו כמה ועל מה נשים מוציאות את כספן.
 
בטרם נציג מחירון טיפולי קוסמטיקה, עלינו להבהיר מספר דברים. ראשית, מדובר על מחירון שמבוסס על מספר קוסמטיקאיות, מאחר ומדובר בשוק חופשי, ייתכן מאוד שהמחירים אינם תואמים בכל מקום ואצל כל קוסמטיקאית.

סביר להניח שקוסמטיקאית שיושבת במקום יוקרתי תציג מחירון שונה מקוסמטיקאית שיושבת במקום אחר.

שנית, מחירון טיפולי קוסמטיקה לא כולל בתוכו רכישת חומרים שונים לצריכה פרטית בבית.
 
 
מחירון טיפולי קוסמטיקה כלליים
 
טיפולי קוסמטיקה כלליים הם טיפולי אוברול, טיפולי פנים, טיפולי יופי (כוללים איפור, ציפורניים), טיפולי גוף. מדובר בטיפול שיכול לקחת מספר שעות ומחירם נע בין 350 ל-450 שקל. המחיר תלוי במקרה זה, לא רק בקוסמטיקאית אלא גם באופי הטיפול ובזמן הטיפול.

לעיתים תדרוש הקוסמטיקאית על טיפול מסוים יותר מלקוחה אחת מאשר מלקוחה אחרת, במידה ונדרש ממנה זמן טיפול ארוך יותר ושימוש ביותר חומרים. 

 
מחירון טיפולי קוסמטיקה מיוחדים
 
טיפולי קוסמטיקה מיוחדים הם טיפולים שמתבצעים לפני חתונה או לפני אירוע או טיפולים מיוחדים שדורשים גם הכנה מיוחדת, כמו פילינג, ואקנה. שני הטיפולים האחרונים נעשים רק על ידי קוסמטיקאיות בעלות הכשרה פרה רפואית. על כן לא כל אחת יכולה לבצע אותם ומחירם גבוה.

טיפולים לפני חתונה יכולים לעלות יותר מ-600 שקל. מדובר בטיפול שנעשה ביום חתונה עבור הכלה, השושביניות ואימהות הכלה. הטיפול יכלול ניקוי פנים, מריטת שערות, איפור, ניקוי כתמים,הוצאת שחורים, טיפול אקנה, עיסוי ועוד.

טיפולי פילינג נועדו לנקות כתמים מהעור. טיפולים אלו מתבצעים בצורה קומסטית עם משחות, מסכות נגד צלקות וכתמים בעור. טיפול כזה יכול להגיע לסכום של 150 שקל, תלוי בסוג הפילינג ובמצב הפנים. משך זמן הטיפול הוא קרוב לשעה.

טיפולי אקנה נועדו לטפל בפצעים שמופיעים בפנים. טיפול זה מיועד לצעירים הסובלים מפצעי בגרות ולמבוגרים יותר הסובלים מהופעה של פצעים וצלקות על פניהם. מחיר הטיפול נע בין 150 ל400 שקל. שוב תלוי במצב הפנים ובאופי הטיפול.

 
מחירון טיפולי קוסמטיקה פרטניים
 
כאן אנחנו מדברים על סוגים שונים של טיפולי קוסמטיקה, במקומות שונים בגוף עם מחירים שונים. למשל, הסרת שיער עם שעווה באיזורים שונים בגוף. מחיר הסרת שיער ברגל עולה בין 80 ל-120 שקל, מחיר הסרת שיער פנים עולה 100 שקל לערך, הסרת שיער זרועות עולה 50 שקל, והסרת שיער ביקיני עולה בין 40 ל-70 שקל.
 
צביעת גבות עולה אף היא בטווח שבין 50 ל-100 שקל, עיצוב גבות נמצא אף הוא בטווח הזה, עיסוי לעומת זאת נע בין 100 ל-150 שקל.
 
כל המחירים במחירונים שהצגנו הם כמובן ממוצע של מספר מחירונים. כעת אתן יכולות להעריך כמה יכול לעלות לכן טיפול קוסמטי מסוים או שלם.


מחירון קוסמטיקה לדוגמא


טיפול פנים:                150-350    ש"ח (תלוי במשך זמן הטיפול)
מניקור:                       40-70        ש"ח 
פדיקור:                      80-160      ש"ח 
בניית ציפורניים:         150-250    ש"ח 
הדבקת ציפורניים:      130-150    ש"ח 
איפור קבוע:               800-1600  ש"ח (תלוי במיקום הטיפול) 
טיפול להבהרת העור: 150-250    ש"ח (לטיפול בודד) 
הדבקת ציפורניים:      125-150    ש"ח


 

עוד באותו נושא

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

עם מגוון של סוגים ועיצובים לבניית ציפורניים ניתן להנות מציפורניים מטופחות, בריאות וייחודיות ביותר הן לאירוע חשוב או סתם לשגרת היום יום   ניתן...

קוסמטיקה פור יו

קוסמטיקה פור יו

cosmetica4u הוקם מתוך מטרה לספק לכל מי שמחפש מידע בתחום האסתטיקה והיופי או מעוניין לאתר קוסמטיקאית מנוסה ומומלצת באזור מגוריו לקבל מענה איכותי...

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

העור דומה למסך קולנוע, מוקרנים עליו אירועים פיזיים ולא פיזיים, למשל, אם אתה נבוך, יראו את זה. אקנה גורם לחוסר ביטחון אצל רבים וגורם משפיע באופי...

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

אחרי איפור מקצועי כולנו מרגישות פשוט מושלם. אז מתי נשתמש בו ומה ההבדל בינו לבין איפור חובבני? התשובות לפניכם גם אם באיפור היום-יומי אנחנו...

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

אחרי שנים בהן נלחמו לקוחות נגד חברות קוסמטיקה שעשו ניסויים בחיות, השינוי בתודעה נותן את אותותיו גם בנתוני המכירות   לפי נתונים שונים...