ממשיכה:))

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • תגובות
    ממשיכה:))

הי דורית,
    הייתי אצל כמה קוסמטיקאיות והן נתנו לי תכשירים שונים ומגוונים ועדיין זה לא התוצאה או קרוב לתוצאה שרציתי לקבל מהן'בגלל זה אודה לך אם תוכלי לאמר לי לגבי שני המוצרים שאני כותבת כאן ,שניהם אמורים להעניק לחות לעור,האם יש הבדל?  אני לא רואה ככ הבדל ביניהם ,רציתי לדעת אם אני צודקת או אם יש משהוא שבאמת מובדל מהאחר ויעניק לחות גדולה יותר .

הראשון הוא 

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Seed Oil, Caprylic/ Capric Triglyceride, Glycerin & Aqua & Sodium Levulinate & Sodium Anisate, Cetyl Alcohol, Orbignya Oleifera Seed Oil, C14-22 Alcohols (and) C12-20 Alkyl Glucoside, Punica Granatum Seed Oil, Cetearyl Alcohol and Coco-Glucoside, Cocos Nucifera Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Lavandula Angustifolia Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Tocopherol & Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cupressus sempervirens Oil, Citric Acid, Santalum spicatum oil.

והשני הוא 

שמן זרעי ענבים ,שמן חוחובה, גליצרין צמחי ,ויטמין E ,צמחי שמן שקדים, שמן נר הלילה , סקוואלן משמן זית ,שמן זרעי רימון, שמן אתרי יסמין.

תודה רבה לך! 

ממשיכה

היי שיראל,
    אלו שני מוצרים המכילים מרכיבים שונים,
    הקרם הראשון מכיל מרכיבים לא רק טבעיים אלא מרכיבים שפותחו באופן של טכנולוגיה מתקדמת,כולל אלכוהול שלאוו דווקא מתאים לכל אחד,למשל מישהי עם נימי דם מורחבים לא הייתי ממליצה לה להשתמש באלכוהול.
    הקרם השני מכיל מרכיבים מן  הטבע,שמנים מן הצומח והטבע,

אבל

דורית,לא ענית לשאלתי,מה הוא המוצר שמעניק לחות גדולה יותר. זו הייתה השאלה.
    תודה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך