טיפולי פנים ואיפור לחתונה

עמוד הבית פורומים פורום קוסמטיקה טיפולי פנים ואיפור לחתונה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    טיפולי פנים ואיפור לחתונה

שלום

אני עומדת להתחתן ביולי, גן אירועים מול הים, אני רוצה לקבל המלצות איזה טיפולי פנים ואיפור מתאימים למזג האוויר. אני רוצה שהאיפור יחזיק מעמד כל האירוע כמובן

תודה

שירי

טיפול פנים ואיפור לחתונה

שלום שירי.
    ראשית, מזל טוב.
    לגבי טיפול פנים, הרי שקודם כל את צריכה לראות קוסמטיקאית רפואית טובה ומנוסה ע"מ לעבור אבחון עור, ולעמוד על מצבו מקרוב, על מנת להתאים לך את הטיפול הנכון ביותר עבורך לקראת הארוע.
    לשאלתך – על מנת שהאיפור יחזיק לך מעמד כל הערב בצורה טובה, על העור להיות רווי בלחות!
    יש עדיין המון זמן עד חודש יולי, ולכן רצוי כבר עכשיו להתחיל לעבור טיפולי פילינג קלים עם על מנת להסיר תאי עור מתים, ולאפשר החדרה טובה ויעילה של חומרי לחות לעור.  בלעדייהם – לא ניתן  יהיה להעלות את רמת הלחות של העור – וזו המטרה החשובה ביותר!
    יום-יומיים לפני הארוע לעבור טיפול של "החדרת לחות" לעור, ואני חייבת לומר לך שאני מסתייגת מהמילים האלו, מכיוון שאין דבר כזה "החדרת לחות" ואני בעיקר מתכוונת שיש למיים את העור, לתת לו חומרים שהוא יודע לקחת, והכוונה בלקחת – זה לספוג אותם לרקמה , והכוונה לנוגדי חימצון, כמו חומצה אלפא ליפואית, פיקנוגנול, קו אנזים Q-10. ועוד, וכמובן לסיום – חומצה היאלורונית שתדע לכלוא את הכל בפנים – ולמנוע אידוי של החומרים והלחות החוצה מהעור.
    במקביל -יש לצייד אותך ליום הארוע באותם חומרי לחות, שבהם יהיה עלייך להשתמש לפני האיפור ביום הארוע עצמו..
    אלו יבטיחו שעורך יהיה בוהק, עם רמת לחות גבוהה בעור. וזה מה שיבטיח לך את עמידות האיפור על העור.
    בהצלחה,
    ספיר שבה – מרכז לרפואה אסתטית

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך