חזית הרפז – קוסמטיקאית – רמאית ושקרנית

עמוד הבית פורומים פורום קוסמטיקה חזית הרפז – קוסמטיקאית – רמאית ושקרנית

• הנושא הזה ריק.
מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • תגובות
    חזית הרפז – קוסמטיקאית – רמאית ושקרנית

ראיתי כאן המלצות לגבי חגית ממכון אחווה.
    חגית הרפז היא רמאית ושרלטנית שהרסה לי את הפנים. הדבר היחיד שמעניין את חגית הוא כסף. לאחר שהפסקתי את הטיפול אצלה הייתי אצל מספר רופאים וקוסמטיקאיות שכולם אמרו שהיא היתה צריכה להפסיק את הטיפול. בזמן שטופלתי אצלה הבעתי את החשש הרבה פעמים ממה שנהיה לי בפנים והיא אמרה והתעקשה שזה בסדר ולא לדאוג. אך למעשה היא צילקה אותי לכל החיים. הדבר היחיד שהיא טובה בו הוא בלשווק את עצמה. הטיפול שלה גרוע והיא רק תדחוף לכם עשרות מוצרים בעשרות אלפי שקלים שבכלל לא עובדים. התנאי שלה לטפל הוא בקניית המוצרים הגרועים האלו . את העור שלי היא איבחנה בכלל לא נכון דחפה לי מוצרים ב 2000 ש"ח ואחכ אמרה שאני צריכה מוצרים אחרים . הגעתי אליה עם פוסט אקנה והייא טיפלה בי כאילו יש לי אקנה פעיל. היא גם אמרה שאני צריכה 2 טיפולי פנים בחודש ב 400 ש"ח כל טיפול !!! טיפול שבו היא שמה מסכה על הפנים ומוציאה קצת שחורים. היא פשוט רמאית ומאוד לא מקצועית. אני רואה פה את כל ההמלצות ובטוחה שזה ממכרים שלה. אין סיכוי שמישהו ימליץ עליה. עוד הוכחה שהיא רמאית כשהגעתי אליה היא צילמה את הפנים ללא מייק אפ לאחר הטיפול היא שמה קונסילר ומצלמת אותי שוב ומראה לי איזה הבדל . ברור שעם קונסילר לא יראו את הסימנים. ככה כל האתר שלה מלא בשקרים . היא שמה מייק אפ וקונסילר ומצלמת כאילו היא טיפלה בבעיה. בטיפולי האפילציה היא פשוט הרסה לי את הפנים. היא עשתה לי עשרות טיפולים שמטיפול לטיפול לא ראו בכלל שהיא הוציאה שערות אלא רק נוספו לי צלקות ופצעים. היא עובדת כל כך לאט שבטיפול של שעה היא מוציאה 3 שערות. יש לה אגו נפוח והיא לא מודה בטעויות שלה.הסיבה היחידה שאני כותבת הוא כדי להזהיר בחורות אחרות תמימות כמוני שהיו נואשות כדי להתחיל טיפול אצלה. אני לא רוצה שעוד בנות כמוני יסבלו לכל החיים אחרי מה שהיא עשתה לי.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך