» » הסרת שיער לצמיתות- המדריך השלם

הסרת שיער לצמיתות- המדריך השלם


יהודית מורי מסבירה מדוע הסרת שיער לצמיתות טובה לכל אחד והיכן כדי לעשות את זה


הסרת שיער לצמיתות היא אפשרות חדשה יחסית להסרת שיער מהגוף. כן, אפילו הסרת שיער בפנים.
נשים וגברים רבים משקיעים זמן רב ומשאבים בניסיונות חוזרים ונשנים להסיר שיער מיותר.

הרצון להיות חלקים יותר, מגיע מהשאיפה לאסתטיקה שתורמת לביטחון העצמי שלנו, למצב רוחנו, ולכן לדרך שבה אנו רואים את העולם, והדרך שבה העולם רואה אותנו.

כיום, הודות לטכנולוגיה ולהתקדמות הרבה בתחום, ישנן שיטות רבות להסרת שיער מהגוף לצמיתות. הסרת שיער לצמיתות מאפשרת לטפל בבעיה אחת ולתמיד, ביעילות רבה יותר ובכך בעצם להשאיר זמן לעיסוקים אחרים – מהנים בהרבה.

הסרת שיער לצמיתות, הולכת ונהיית יותר ויותר פופולארית הן בקרב נשים והן בקרב גברים בשל יעילותה וזמינותה.
 
 
דרכים להסרת שיער לצמיתות

הסרת שיער לצמיתות באמצעות אפילציה. שיטת האפילציה היא שיטה ישנה יחסית, ונעשה בה שימוש במחט דקה ההורסת את שורש השערה באמצעות פולסים חשמליים.

שיטה זו יעילה מאוד אך יש לקחת בחשבון שהיא איטית ודורשת כוח סבל רב מאחר וכרוכה בכאב וסדרת טיפולים ממושכת. כיום משתמשים להסרת שיער לצמיתות לרוב באזורים קטנים כגון בית שחי, מפשעות, שפם וגבות. 

הסרת שיער לצמיתות באמצעות קרן לייזר. קרן הלייזר המפיקה חום רב ופוגעת בשורשים ומסייעת להסיר כ80% מהשיער, ואילו השיער הנותר נשאר חלש וכמעט בלתי נראה.

שיטה זו מתאימה לאזורים נרחבים, וגם בה יש צורך בסדרה של טיפולים עד להשגת הסרת השיער לצמיתות, במידה הנדרשת.

שיטת הסרת שיער לצמיתות זו, אינה מתאימה לאנשים בעלי גוון עור בהיר מידיי או כהה מידיי, מכיוון שאז הקרן לא יכולה להבחין בין השיער לעור ולכן לא פועלת ביעילות.

לאחר הטיפול עלולות להופיע כוויות קטנות, שנעלמות לרוב לאחר מספר ימים, ואסור להיחשף לשמש לאחר הטיפול.

הסרת שיער לצמיתות באמצעות אינפרא אדום. גם כאן מדובר בשיטת הסרת שיער לצמיתות המשתמשת בקרן, אך כאן קרן האור נמוכה וניתן לשנות את אורכי הגל שלה. יעילות שיטה זו דומה לשיטה הקודמת, אך ניתן להיחשף לשמש לאחריה וגם קוסמטיקאיות מורשות יכולות לבצע הליך זה.
 
 
איפה מומלץ לבצע טיפולים להסרת שיער לצמיתות

התשובה היא בהתאם לטיפול אותו אתם מבקשים לעבור. חשוב לוודא שאותו מכון או קוסמטיקאית מורשים ומנוסים בטיפולים להסרת שיער לצמיתות בכלל, ובטיפול המסוים בפרט.

חשוב מאוד לדבר עם אנשים שביצעו את הטיפול בו אתם מעוניינים אצל אותו מכון או קוסמטיקאית , לבדוק כמה זמן אחרי הטיפול הם, האם הם מרוצים מכמות הטיפולים, ממשך כל טיפול, כיצד הרגישו לפני ואחרי, כמובן מחירים והכי חשוב – התוצאות.

נסו לקבל כמה שיותר המלצות ודעות על מקום מסוים וטיפול מסוים להסרת שיער לצמיתות טרם תחליטו על סוג הטיפול ומקום הטיפול בו תבחרו להסרת השיער המיותר לצמיתות.
 
 
עבור מי מומלץ טיפול להסרת שיער לצמיתות

טיפול להסרת שיער לצמיתות מומלץ הן עבור גברים והן עבור נשים המרגישים שהם משקיעים זמן רב בטיפול וטיפוח גופם, במטרה להסיר את השיער המיותר מהגוף.

ישנם מקרים בהם בני נוער ואף ילדים מעוניינים אף הם בטיפולים להסרת שיער לצמיתות, אך במקרים אלו יש לשקול היטב עם ההורים האם לא כדאי להמתין עד שיגדלו ויוכלו להגיע להחלטה בוגרת יותר עבור עצמם.


המאמר נכתב על ידי מור קליניק, ישראל גלילי 10, ראשון לציון 03-9412252
 

עוד באותו נושא

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

עם מגוון של סוגים ועיצובים לבניית ציפורניים ניתן להנות מציפורניים מטופחות, בריאות וייחודיות ביותר הן לאירוע חשוב או סתם לשגרת היום יום   ניתן...

קוסמטיקה פור יו

קוסמטיקה פור יו

cosmetica4u הוקם מתוך מטרה לספק לכל מי שמחפש מידע בתחום האסתטיקה והיופי או מעוניין לאתר קוסמטיקאית מנוסה ומומלצת באזור מגוריו לקבל מענה איכותי...

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

העור דומה למסך קולנוע, מוקרנים עליו אירועים פיזיים ולא פיזיים, למשל, אם אתה נבוך, יראו את זה. אקנה גורם לחוסר ביטחון אצל רבים וגורם משפיע באופי...

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

אחרי איפור מקצועי כולנו מרגישות פשוט מושלם. אז מתי נשתמש בו ומה ההבדל בינו לבין איפור חובבני? התשובות לפניכם גם אם באיפור היום-יומי אנחנו...

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

אחרי שנים בהן נלחמו לקוחות נגד חברות קוסמטיקה שעשו ניסויים בחיות, השינוי בתודעה נותן את אותותיו גם בנתוני המכירות   לפי נתונים שונים...