» » למה שיזוף בהתזה

למה שיזוף בהתזה


יהודית מורי מסבירה למה שיזוף בהתזה הוא הדבר הנכון עבור מי שרוצה ליהנות מעור שזוף, במהירות ובקלות


מי מאיתנו אינה רוצה להיות שזופה ושחומה לאורך כל השנה. שיזוף זהו סמל לבריאות, אסתטיקה ונעורים. אם פעם היינו צריכות לבלות שעות על גבי שעות, חשופות לפגעי השמש, היום אפשר לעשות את זה בהתזה. מתלבטת האם שיזוף בהתזה זו הדרך שלך, הנה כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון.

שיזוף בהתזה - מיידי, מהיר ונוח. היתרון העצום של שיזוף בהתזה מתחיל בכך שזהו פתרון מיידי. רוצה להיראות שזופה ברגע אחד, אין בעיה. כבר לא צריך לבלות שעות בים בתנוחות שונות של בטן גב, שיזוף בהתזה זמין, נוח, מהיר ומשתלב בסדר היום שלך ממש כמו תור במספרה. נכנסת לבנה, יצאת שזופה.

שיזוף בהתזה- הדרך הבריאה להגיע לשיזוף מושלם. מעבר למיידיות, שיזוף בהתזה היא הדרך הבריאה ביותר להגיע לשיזוף מושלם. תארו לעצמכן השיזוף שתמיד חלמתן עליו ללא הסכנה שבחשיפה לשמש. שיזוף בהתזה מאפשר לכן להגן על העור מפני פיגמנטיה או סרטן העור ועדיין להיראות כאילו ביליתן שעות על מיטת השיזוף בחוף.

שיזוף בהתזה- הדרך שלך להיראות שזופה כל השנה. חוף הים מאפשר לנו לזכות בשיזוף מושלם רק בקיץ. העור השזוף שכל כך טיפחנו במהלך העונה החמה, הופך ללבן וחיוור ברגע שהשמש זוחלת לה אל בין העננים. שיזוף בהתזה זמין עבורך כל עונות השנה ומאפשר לך להיראות זוהרת ושחומה גם בימים הקרים ביותר. תארי לעצמך, עור חלק ושזוף כל יום, בכל מזג אוויר והכול מהיר, מיידי ונוח.

שיזוף בהתזה- מתאים לכל גוון עור. טכניקת שיזוף בהתזה הינה טכניקה המתאימה לכל סוגי העור ולכן מהווה פתרון מושלם גם לנשים בהירות מאוד, אשר בחשיפה לשמש נשרפות ולא דווקא משתזפות וגם לבעלי גוון עור כהה יותר.

שיזוף בהתזה- מתאים לכל גיל. כל אחת מאיתנו ולא משנה אם היא בת שמונה עשרה או ארבעים, רוצה מראה שזוף ואטרקטיבי. שיזוף בהתזה מהווה טכניקה מושלמת לקבלת מראה שזוף, ומתאים לנשים בכל הגילאים (מלבד אילו אשר אלרגיות לחומר או נשים בהריון ) נשים בגילאים מבוגרים יותר אשר אינן רוצות לחשוף את עורן לנזקי השמש ובעיקר לקמטים, יכולות לקבל מעתה שיזוף איכותי מבלי שיאלצו לבלות שעות בשמש הקודחת.

שיזוף בהתזה- מראה אחיד לאסתטיקה מושלמת. שיזוף בהתזה נעשה במספר דרכים, על ידי מתיז או על ידי התזה אוטומטית ובכך למעשה אנו מבטיחים כי כל גופנו ישתזף באופן אחיד, מה שלא תמיד קורה כאשר אנו משתזפים בים. רוצים לשזף את החזה ללא סימני חזייה, לא מצליחים להגיע למראה אחיד , הפתרון שלכם, שיזוף בהתזה. פתרון שמבטיח אחידות בכל חלקי הגוף, כך שתהיו בטוחים שכל חלק שזוף כמו השני.

שיזוף בהתזה- מאפשר לכם לשלוט איזה חלק לשזף. כאשר אנו חושפים את גופנו לשמש, לא תמיד אנו שמים לב אילו חלקים של גופנו משתזפים. שיזוף בהתזה, הנעשה על ידי מתיז, מאפשר לנו לשלוט באברי הגוף אותם נרצה לשזף, כך שאתם בוחרים איזה חלק לשזף, אם בכלל ואילו חלקים לשזף יותר.


המאמר נכתב על ידי מור קליניק, ישראל גלילי 10, ראשון לציון 03-9412252

עוד באותו נושא

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

עם מגוון של סוגים ועיצובים לבניית ציפורניים ניתן להנות מציפורניים מטופחות, בריאות וייחודיות ביותר הן לאירוע חשוב או סתם לשגרת היום יום   ניתן...

קוסמטיקה פור יו

קוסמטיקה פור יו

cosmetica4u הוקם מתוך מטרה לספק לכל מי שמחפש מידע בתחום האסתטיקה והיופי או מעוניין לאתר קוסמטיקאית מנוסה ומומלצת באזור מגוריו לקבל מענה איכותי...

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

העור דומה למסך קולנוע, מוקרנים עליו אירועים פיזיים ולא פיזיים, למשל, אם אתה נבוך, יראו את זה. אקנה גורם לחוסר ביטחון אצל רבים וגורם משפיע באופי...

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

אחרי איפור מקצועי כולנו מרגישות פשוט מושלם. אז מתי נשתמש בו ומה ההבדל בינו לבין איפור חובבני? התשובות לפניכם גם אם באיפור היום-יומי אנחנו...

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

אחרי שנים בהן נלחמו לקוחות נגד חברות קוסמטיקה שעשו ניסויים בחיות, השינוי בתודעה נותן את אותותיו גם בנתוני המכירות   לפי נתונים שונים...