» » איפור קבוע - היופי לא נעלם

איפור קבוע - היופי לא נעלםהפתרון לנשים שאינן אוהבות לעמוד כל בוקר מול המראה ולהתאפר, יכולות למצוא פתרון באיפור קבוע
  
כאשר נכנסה לזירת הקוסמטיקה והאיפור הנישה של איפור קבוע, איש לא חשב שמלבד קוסמטיקאיות גם רופאים יבעצו טיפולים אלו. כיום כל רופא שמבצע ניתוחים אסתטיים, יבקש להתמחות גם באיפור קבוע. מכאן אפשר להבין את היוקרה שבתחום.
 

מהות הטיפול של איפור קבוע

באמצעות טכניקה של איפור קבוע, מחדירים באמצעות מחט, פיגמנטים בעלי צבע לעור, ואלו נשארים  שם לתקופה של כמעט 3 שנים. קוסמטיקאיות ומאפרות רבות, נהיו מודעות לעובדה, שנשים רוצות להישאר מטופחות ויפות במשוך כל שעות היום, אך קצרות בזמן לעשות זאת. לכן, מלבד רופאים פלסטיים גם מכוני יופי רבים, נכנסו לתחום, והחלו להציע לנשים, שירות של איפור קבוע, שמכיל בתוכו הרבה תחומים.


מה כולל איפור קבוע

איפור קבוע כולל איפור גבות קבוע, טשטוש פגמים קלים, איפור שפתיים ושיפור מראה הפנים. לאיפור הקבוע מספר יתרונות בולטים וביניהן שתווי הפנים נשארים מודגשים כל הזמן, האיפור אינו נמרח ונוזל, וחסכון בזמן האיפור.  יש מספר דגשים חשובים בתהליך האיפור הקבוע, וחשוב מאוד להקפיד עליהם.

חשוב לעשות איפור קבוע אצל קוסמטיקאיות ומאפרות מקצועיות ובמקומות בעלי שם ומוניטין ויש ללקוחות זכות להגיע לטיפולים חוזרים עד לקבלת התוצאה הרצויה.
 
כמו בכל טיפול רפואי/אסתטי גם כאן יש סיכונים לקבלת זיהומים שנגרמים בגלל אי חיטוי האזור המטופל, התפרצות אלרגיות, דלקות שמתפתחות בעיקר לאחר הדגשת השפתיים, הרפס ונשירת שיער. חשוב לעשות את טיפולי האיפור הקבוע אצל מקצועניות כדי למנוע נזק לבריאות ואכזבה, כיוון שהקורס בתחום מיועד לכל אחת, אין לו תנאי סף וקבלה, ואין חוק מוסדר בנושא.  

כאשר מחליטים לעשות איפור קבוע, יש לקחת בחשבון, את העובדה, שאין מדובר באיפור שניתן לשנותו כל יום. אומנם איפור קבוע חוסך זמן, וכפי שעולה מהכתוב, הוא גם נקי יותר מאיפור רגיל, אך עם זאת, עצם זה שאין הוא ניתן לשינוי, הוא דורש חשיבה מעמיקה בטרם מחליטים איזה שימוש נעשה בו, ובאלו צבעים.  

הבחירה צריכה להיות מותאמת לאופי שלנו, לצבעי העור, לתווי הפנים, וכמובן לתוצאות שנרצה להשיג. כל אלו, חייבים להיות ידועים לקוסמטיקאית אשר אצלה נערוך טיפול של איפור קבוע. היא כבר תדע כיצד לבצע את הטיפול, בצורה שתשביע את רצוננו.  
 

למי מיועד איפור קבוע?
 
לכאורה איפור קבוע נתפס כעניין אסתטי שמיועד לנשים שמבקשות להימנע מהליך של איפור פניהן כל יום מחדש. אך למעשה מדובר בהליך שמתאים לנשים שעברו ניתוחים (למשל נשים שעברו כריתת שד ), טיפולים (טיפולי כימותרפיה) ועוד, שהשאירו אחריהם צלקות באיזורים שונים בגוף, בין היתר פנים (כולל גבות ושפתיים), שדיים, קרקפות, ועוד.  


עלויות איפור קבוע

העלויות נעות בין 2000 ל-3000 שקל, תלוי בסוג הטיפול (הדגשת שפתיים עולה 3000 שקל, הדגשת גבות לעומת זאת עולה 2000 שקל)
 
טיפול איפור קבוע, הוא חלק מאותם טיפולים, אשר מטרתם להפוך את היופי לעניין נגיש וזמין יותר, כפי שכל נערה ואישה חולמים. איפור קבוע הוא טיפול נוסף, במסגרת טיפולים שמכוני יופי מציעים, שכל מטרתם היא להציג יופי אחר, מקורי ופשוט יותר, יופי שבעבר נשים ונערות היו צריכות לעבוד קשה כדי להגיע אליו, וכיום אותו יופי ממש, מוחק הבדלי גיל, ומאפשר לכל אישה, להיראות כפי שהיא תמיד חלמה, ולזמן ארוך יותר.

   
  

עוד באותו נושא

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

עם מגוון של סוגים ועיצובים לבניית ציפורניים ניתן להנות מציפורניים מטופחות, בריאות וייחודיות ביותר הן לאירוע חשוב או סתם לשגרת היום יום   ניתן...

קוסמטיקה פור יו

קוסמטיקה פור יו

cosmetica4u הוקם מתוך מטרה לספק לכל מי שמחפש מידע בתחום האסתטיקה והיופי או מעוניין לאתר קוסמטיקאית מנוסה ומומלצת באזור מגוריו לקבל מענה איכותי...

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

העור דומה למסך קולנוע, מוקרנים עליו אירועים פיזיים ולא פיזיים, למשל, אם אתה נבוך, יראו את זה. אקנה גורם לחוסר ביטחון אצל רבים וגורם משפיע באופי...

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

אחרי איפור מקצועי כולנו מרגישות פשוט מושלם. אז מתי נשתמש בו ומה ההבדל בינו לבין איפור חובבני? התשובות לפניכם גם אם באיפור היום-יומי אנחנו...

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

אחרי שנים בהן נלחמו לקוחות נגד חברות קוסמטיקה שעשו ניסויים בחיות, השינוי בתודעה נותן את אותותיו גם בנתוני המכירות   לפי נתונים שונים...