enter-article כל מה שרציתן לדעת על הדבקת ריסים - מרכז קוסמטיקאיות וטיפוח הגדול בישראל
קוסמטיקאיות » מאמרים וחדשות » כל מה שרציתן לדעת על הדבקת ריסים

כל מה שרציתן לדעת על הדבקת ריסים

עוד לפני שתוכניות ריאלטי כבשו אותנו עם האיפור האסטרוגאנטי, לא מעט נשים פנו אל מאפרות כדי להדביק ריסים. האם אפשר לעשות את זה גם לבד בבית?

הדבקת ריסים זכתה לאחרונה לפופולאריות מחודשת בעקבות כמה וכמה תוכניות ריאליטי עם איפור מקצועי ואסטרווגאנטי, כמו "רוקדים עם כוכבים", " make me a star" ואחרות. הדבקת ריסים יכולה לעשות פלאים, וליצור מגוון גוונים שונים הנעים בין מראה מסתורי ולא טבעי לבין הדגשה קלה מאוד וכמעט ובלתי נראית של קו הריסים הטבעי. הדבקת ריסים עם זאת היא פעולה עדינה ובעלת סיכונים מקצועיים מספר. על כל זאת ועוד, בשורות הבאות.

הדבקת ריסים- לבד או אצל מאפרת?

הדבקת ריסים, כמו כל פעולת איפור, תיעשה לרוב טוב יותר על ידי בעלת מקצוע מנוסה. עם זאת, כמו שאר סוגי האיפור, בהחלט ניתן להגיע לתוצאות משביעות רצון גם כאשר עושים הדבקת ריסים בבית ועם ציוד פרטי.

הציוד הדרוש הוא הריסים עצמם (בעלות של 50-470 שקלים ויותר), דבק להדבקת ריסים (לעיתים חלק מאריזת הריסים, אך מומלץ לקנות דבק מקצועי של חברות כמו DOU אחרות, במחיר של 20-100 שקלים), מברשת (לא חיוני), קיסם (או מקלון עם כותנה), מראה טובה (עדיף מגדילה).

הדבקת ריסים- סכנות

הסכנה החשובה ביותר היא הדבק, שהוא מטבע הדברים דבק חזק מאוד ומותאם במיוחד להאחזות בעור. מסיבה זו לעולם לא נמרח את הדבק ישירות על העפעף או כל חלקי גוף אחרים. הדבק אמור להמרח ישירות אך ורק על הריסים, מה שאמור להספיק לצורך הדבקת ריסים מכל גודל. חשוב להזהר לא לפצוע את העין על ידי הציוד החד.

כמו כן, חשוב מאוד לזכור כי לעולם אין לתלוש ריסים מלאכותיים: מלבד הסכנה לפציעות של ממש, בתהליך זה יתלשו לא מעט ריסים טבעיים. ההסרה של ריסים מלאכותיים  תיעשה אך ורק על ידי קומפרס חם (מטלית עם מים חמים המונחת לזמן מה על אזור ההדבקה), אלכוהול או מסיר איפור, ורק בעדינות רבה.

הדבקת ריסים- הוראות

להוראות מדוייקות יש לפנות ליצרן או המוכרים. בכל מקרה, נביא כמה טיפים חשוב לגבי הדבקת ריסים. את הגודל של הריסים יש להתאים לעין, וכאן כל המרבה גורע: הגודל של הריסים צריך להיות כזה, כך שהריסים בקצוות יהיו טבעיים.

כמו כן, במידה והריסים ארוכים מידי, אין לגוזרם בקו ישר (יצור מראה מלאכותי מידי) אלא עדיף באורכים שונים. ניתן בהחלט לפרק קו ריסים לצורך הדבקה פרטנית של ריסים (עיבוי), מה גם שנמכרות אריזות ריסים פרטניים, מה שיוצר שליטה טובה יותר על התוצאה ומראה טבעי יותר אולם דורש עבודת נמלים ממש.

הדבקת ריסים צריכה להעשות בצמוד ומעל קו הריסים הטבעי, כאשר מומלץ לעגל את הריסים הטבעיים לפני. אין משמעות לשלב הדבקת ריסים בכלל תהליך האיפור, ולמעשה ניתן ואף מומלץ למרוח מסקרה על הריסים המלאכותיים. שימו לב כי הדבקת ריסים צריכה להעשות מהצד המתאים של הריס המלאכותי.

מחיר סט להדבקת ריסים יכול להגיע לסביבות 100 שקל, ניתן לרכוש אותו אצל קוסמטיקאיות ובכל סופר וניו פארם


עוד באותו נושא

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

בניית ציפורניים – כל מה שחשוב לדעת

עם מגוון של סוגים ועיצובים לבניית ציפורניים ניתן להנות מציפורניים מטופחות, בריאות וייחודיות ביותר הן לאירוע חשוב או סתם לשגרת היום יום ניתן...

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

טיפולי אקנה - איך עושים את זה נכון

העור דומה למסך קולנוע, מוקרנים עליו אירועים פיזיים ולא פיזיים, למשל, אם אתה נבוך, יראו את זה. אקנה גורם לחוסר ביטחון אצל רבים וגורם משפיע באופי...

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

איפור מקצועי – ככה עושים את זה נכון

אחרי איפור מקצועי כולנו מרגישות פשוט מושלם. אז מתי נשתמש בו ומה ההבדל בינו לבין איפור חובבני? התשובות לפניכם גם אם באיפור היום-יומי אנחנו...

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

קוסמטיקה טבעית - קווים לדמותה

אחרי שנים בהן נלחמו לקוחות נגד חברות קוסמטיקה שעשו ניסויים בחיות, השינוי בתודעה נותן את אותותיו גם בנתוני המכירות לפי נתונים שונים השוק...

החלקה ברזילאית - סוד הקסם של השיער החלק

החלקה ברזילאית - סוד הקסם של השיער החלק

כמתולתלת את תמיד מקנאה בבעלות השיער החלק, את חושבת כמה כיף לקום בבוקר ולא לבזבז בין עשר לעשרים דקות על סידור השיער. כבר הלכת למספר קוסמטיקאיות...

string(30) "categoryקוסמטיקאיות"