cosmetica4u.co.il

הכירו את הלגה רקנאטי מנהלת פורום קוסמטיקהבואו להכיר את הלגה רקנטי מנהלת הפורום שלנו
הלגה רקנטי הינה קוסמטיקאית פרא-רפואית, בעלת ותק של 25 שנים  בתחום. בבעלותה מכון לטיפולי קוסמטיקה ולטיפולי גוף spa.

מהי ההסמכה שלך בתחום ואלו סוגי טיפולים את מציעה:
אני קוסמטיקאית פארא רפואית מדופלמת בעלת ותק של 25 שנים. בעלת תואר B.A בפילוסופיה ומחשבה יהודית, שיאצו תרפיסט, בעלת מכון לטיפולים קוסמטיים-אסתטיים  וטיפולי גוף .spa
אל עולם הקוסמטיקה הגעתי מתוך אהבה. את המכון הראשון שלי פתחתי בשנת 1989 בחדר קטן בביתי בראשל"צ.  
 
בראשית דרכי כקוסמטיקאית חיפשתי דרכים לטפל באופן הטוב ביותר.
ההקשבה למאות מטופלות ומטופלים הניעה אותי ללמוד בשקיקה רבה את התחום ולהרחיב בו את ידיעתי. בשנת 1991 פניתי לאוניברסיטת תל- אביב ללימודים בקורס כימיה ורפואה קוסמטית. למדתי את בעיות העור השונות ואת התהליכים הביולוגיים הסמויים הגורמים להן, את ההרכבים הכימיים של תכשירי היופי, את המכשור החשמלי המשמש במקצוע ואת דרכי השפעתו על העור. מכאן ואילך הבטחתי לעצמי שאקדיש לעצמי את עבודתי מיום זה למטרה אחת ויחידה, לעזור לאנשים באמת להגיע לתוצאות טובות עם עור הפנים והגוף.
 
ככל שהרביתי בחקר הפרטים, כך חשתי בחסרונו של מידע הוליסטי המתייחס לכלל האיזון גוף/נפש, ולכן פניתי לתחום הרפואה הסינית. בשנת 1995 הוסמכתי כמטפלת שיאצו. עולם מופלא זה עזר לי להבין כי עור יפה הוא חלק בלתי נפרד מהיחידה חיה ונפלאה: הגוף האנושי. החשיפה לרפואה ופילוסופיה הסינית עזרה לי להתחבר לחלק האינטואיטיבי שבי. התחזקתי בדרך בה תמיד האמנתי, זו היודעת כי בידינו כל האמצעים לשלוט בגופנו, לאזן אותו ואף לרפא אותו.
 
לאחר מכן, התחלתי ללמוד ולהתמחות בכול הקשור לקוסמטיקה פארא רפואית ובשנה זו אף סיימתי את הכשרתי בקורס תרופות ובהשפעתם על העור בהנחייתה של ד"ר רחל פורמן.
 
תחום הרפואה הפלסטית ריתק אותי אף הוא. מתוך שאיפה לתת ללקוחותיי את הידע וההכוונה המרביים בתחום מתפתח זה, התודעתי אליו ולמדתי לעומקו. במהלך שנות עבודתי הרחבתי את שיתוף הפעולה עם תזונאים, רופאים סינים ופלסטיקאים. כסיימתי לימודים כקוסמטיקאית פארא רפואית הוסמכתי כ P.M.E (קוסמטיקאית שעובדת לצד רופא).

לאחר יותר מעשור של עשייה ולימוד מתמיד, אני יכולה לומר בביטחון כי השילוב המנצח כולל טיפוח מקצועי של עור הפנים והגוף לאורך שנים, אורח חיים מאוזן מבחינת התזונה, פעילות גופנית ושינה עם שימוש מושכל ברפואה הפלסטית.
 


ספרי בקצרה על השיטה שפיתחת – מה הן התועלות שלה, למי היא מתאימה וכו'
שיטת Helga: משנים את איכות החיים  - יצירת שינוי אמיתי בתחושת השלמות, בביטחון העצמי ובשמחת החיים שלך, דורשת שילוב של עבודה חיצונית ופנימית. ככל שתראי טוב יותר, תרגישי טוב יותר ולהיפך. על בסיס התובנה הזו פיתחנו את שיטת הלגה רקנטי.
אסתטיקה וריפוי  - באמצעות שילוב של טכנולוגיות אסתטיות מתקדמות עם תהליך הטיפול המשולש הבלעדי, אנחנו מייצרים עבורך שינוי אמיתי בטיפול בבעיות עור. ההבנה שריפוי ואסתטיקה לא יכולים להתקיים זה בלעדי זה, מאפשרת טיפול בבעיות שבעבר דרשו ניתוחים או תהליכי טיפול אגרסיביים.
פתרון כולל לעור - שיטת הלגה רקנטי היא מהמקיפות והמתקדמות בעולם בתחום הטיפול בעור. באמצעות התמקדות בבעיות ובגורמים להן ולא רק בסוג העור, כנהוג כיום, מובילה השיטה לריפוי אמיתי. האבחון והתשאול המקיפים, בראשית  תהליך הטיפול, מאפשרים לנו לזהות את כלל הבעיות המתקיימות בגוף ולהתאים את הפתרונות הטובים ביותר.
 
טיפול, שינוי, שימור  - התהליך הטיפולי מורכב משלושה שלבים:
1.      טיפול - איתור מקור הבעיה וטיפול בו עד להחזרתו לאיזון ולתפקוד תקין.
2.      שינוי - בניית תכנית טיפול אישית, הניתנת ליישום פשוט וקל בבית. התכנית מבוססת על תכשירים ייחודיים, המאפשרים לשמור על תוצאות הטיפול ולהעצים את השפעתן.
שימור - התאמת תכנית תזונה אישית ותוספי מזון, ומתן המלצות בכל התחומים המשפיעים על העור.

רואים (ומרגישים) תוצאות - ההתמקדות בגורם לבעיה והשילוב של עבודה פנימה (תזונה נכונה, תוספי מזון והתאמות באורח החיים) והחוצה (תכשירים ייעודיים, סרומים יומיים ומכשור מתקדם), מייצרים שיפור אסתטי ניכר ומעצימים את יכולותיהם הטבעיות של גופך ועורך לשמר את השינוי שהושג.

תני מספר טיפים כיצד לדעתך כדאי לבחור קוסמטיקאית/מטפלת מקצועית ואמינה:
ניסיון של שנים
פגישה אישית
חשוב שיהיה מכון שמציע מגוון רב של טיפולים ואז ניתן לבחור בצורה מדויקת את מה שמתאים ללקוח

מה מייחד אותך על פני קוסמטיקאיות/ מטפלות אחרות:
כל שיטות הטיפול והחומרים במכון הן תחת הידע שלי פרי ניסיון עבודה של 25 שנים.  בחלק מהטיפולים אני זכיינית בלעדית בישראל ובאירופה, הטיפולים קיימים באופן בלעדי אצלי במכון לאחר שהוכשרתי עליהם בחו"ל, בקרוב יופץ ושיווק קו מוצרים בלעדי שלי, שיכלול מוצרי טיפול והזנה, וויטמינים ותוספי תזונה, כולם יכללו תחת שיטת HELGA ויפעלו במסגרתה


מה הם הטיפולים הפופולאריים ביותר במכון שלך?
·         טיפולי אקנה וכתמים לגב, ישבן, זרועות וירכיים
·         טיפולי אקנה לפנים, כולל טיפול ייחודי בחטטים ובצלקות
·         טיפולי זוהר ומזותרפיה לפנים ולגוף- אולטרא-סאונד, הידר-דרמי, ליפטוזום, טיפולים בסיבי משי, קוויאר, זהב ועוד
·         הסרת והבהרת כתמים ופיגמנטציה, כולל נמשים
·         טיפול בקמטים, הצערת ומיצוק העור - הזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, טיפולי "פוטו"
·         טיפול בצלוליט והצרת היקפים- זרועות, בטן, ירכיים, ישבן
·         טיפול בעיניים שקועות ("עיגולים שחורים")
·         הסרת שיער בכל הגוף

מיהו קהל היעד העיקרי שלך – למי הטיפולים פונים מיועדים:
מגיעים אליי למכון קשת רחבה של מטופלים, גברים ונשים בכל טווח הגילאים.   החל מבני נוער שמתחיל להתפתח אצלם אקנה, דרך נשים וגברים המבקשים להצעיר ולמצק את עור הפנים שלהם וכלה בטיפול בקמטים וכתמים בגיל הזהב.

מה הם החידושים/ הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות בתחום בו את עוסקת:
שילוב של טכנולוגיות ברוב הטיפולים.  המכשירים נועדו לשיפור דרסטי של תוצאות שבעבר אי אפשר היה להשיג אותן.
מילוי נפחים בשילוב עם מיצוק העור בטכנולוגיה של גלי רדיו.
טיפול בחטטים וצלקות באמצעים טבעיים.


תני מספר טיפים כיצד ניתן לשמור על מראה זוהר של העור:


  • להקפיד על טיפול פנים בהתאם לבעיה שיש בעור – אחת לחודש
  • להשתמש קבוע במוצרים לטיפול מונע או מתקן
  • לאמץ תזונה נכונה כאורח חיים
 29/04/2015    המאמר עודכן בתאריך 12/01/2017    cosmetica4u.co.il
פורום קוסמטיקה

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר cosmetica4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


קהילת קוסמטיקאיות - בואו הצטרפו
Copyright © 2019 cosmetica4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר קוסמטיקאיות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום קוסמטיקה
מחפשות קוסמטיקאית מומלצת ? מלאו את הפרטים אנחנו נדאג שיחזרו אליכן בהקדם
אנחנו עובדים עם הקוסמטיקאיות הטובות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!